ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Звіт директора відбудеться 04/06/2024р. о 16:30 у приміщенні гімназії


Батьківські збори відбудуться 04/06/2024р. о 18:00 у приміщенні гімназії


БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ

Чому БРАМА?

Брама - це ворота, які захищають від небезпеки та закривають нас від негативного впливу.

В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в'їзди в міста, фортеці, замки, садиби, на мости і шляхи. У середньовіччі Брама уособлювала все місто як захищену спільноту, що відображено в міській геральдиці багатьох українських міст, таких як: Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Херсон та інших.

ПРОБЛЕМА

Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й за інформаційний простір. Російська інформаційна експансія посилилась з початком повномасштабного вторгнення. Тобто, росіяни намагаються досягти власних національних інтересів методом беззбройного проникнення в інформаційну сферу. Несвідоме споживання інформації та недостатній рівень інформаційної грамотності стали передумовами спільної для всіх українців проблеми – засилля ворожої пропаганди та фейків. Дезінформація в мережі негативновпливає на свідомість людей та хід війни в цілому, тому користувачі мережі Інтернет мають завжди бути обачними та вміти розпізнавати фейки, пропаганду та дезінформацію. Щоденно, гортаючи стрічку у своїх соціальних мережах та месенджерах ми натикаємось на інформацію, яка на нашу думку є неправдивою або небезпечною. У свідомої людини виникає природнє бажання прибрати таку інформацію із медіа простору або заблокувати її поширення.

УНІКАЛЬНІСТЬ

Ми перейшли від мрій до дій, та вирішуємо проблему кількісно та якісно.

КІЛЬКІСНО зменшуємо медіаприсутність росіян. Ініціатив, які б вирішували проблему протистояння пропаганді, немає. В 2022 існували подібні проєкти в Telegram та Facebook, але, на жаль, припинили свою діяльність. Наша унікальність – це наявність бази ворожих ресурсів, можливість виявлення осередків пропаганди та їх блокування.

ЯКІСНО ми вчимо виявляти і недовіряти ворожому контенту. Ми не займаємось ДДОС атаками, або іншими діями які потребують спеціальних знань та навичок, або спеціалізованого програмного забезпечення. Наразі є подібні ініціативи, але ми вважаємо за потрібне підсилити їх. Освітня частина проєкту спрямована, перш за все, на задоволення потреб учасників нашої спільноти та утримання їх мотивації на систематичне виконання дій з блокування. Для того, щоб бути частиною проєкту, користувачам достатньо мати мобільний телефон або компʼютер, та трохи часу, який користувач готовий приділити для важливої справи.

РІШЕННЯ

Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вирогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA». https://t.me/+rPL5V0CMx0NlOTky Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.

Що ми пропонуємо учасникам:

1. можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;

2. допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;

3. отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;

4. бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;

5. бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.

Також, ми пропонуємо нашим учасникам розважальний контент, який дозволить трішки відволіктись від виконання завдань та порадіти разом із нами успіхам українських військових та недолугим вчинкам нашого спільного ворога.

ДОСЯГНУТІ РЕЗУЛЬТАТИ

На сьогодні в рамках проєкту функціонує Телеграм бот, який накопичує лінкі на джерела що необхідно заблокувати, телеграм канал де публікуються лінки для блокування спільнотою, Вайбер спільнота, та сторінки в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм. З початку діяльності нашого проєкту, користувачі надіслали понад 140 тис. лінків на джерела, які на думку користувачів необхідно заблокувати. Станом на січень 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Як видно із статистики – роботи ще дуже багато і ми потребуємо допомоги нових небайдужих і активних учасників.

ЯКЩО ТИ НЕ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВОЇМИ СИЛАМИ АБО ФІНАНСАМИ, ТО МИ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВІЙ ЧАС!

Дирекція гімназії запрошує на батьківські збори

22 грудня 2023 року о 14:00

Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції

Не розголошуйте всі реквізити платіжної картки та контролюйте рух коштів на рахунку Банк по телефону може запитати перші 6 та останні 4 цифри платіжної картки. Для отримання платежу на картку достатньо повідомити лише16-значний номер картки.

Тримайте в секреті три цифри на звороті картки (CVV/CVC код), коди (одноразові паролі) банків та мобільних операторів, пін-код до картки.

Підключіть смс-інформування стосовно операцій з платіжною карткою.

Установіть індивідуальні ліміти на операції з вашою платіжною карткою.

Використовуйте віртуальну картку для розрахунків в Інтернет.

Перераховуйте необхідну суму з основної картки на віртуальну перед здійсненням покупки. Віртуальну картку також можливо додати і до гаманців Apple Pay, Google Pay. Не переходьте за посиланнями від незнайомців! Шахраї розсилають шкідливі посилання в месенджери, смс, e-mail для зараження пристроїв вірусом, викрадення персональних даних, секретних карткових реквізитів, для переходу на фішингові або інші шахрайські ресурси.
Отримали посилання від друга – не поспішайте на нього клікати. Шахраї могли отримати доступ до акаунта друга. Спершу зателефонуйте другу та запитайте, чи справді посилання від нього.

Не вводьте реквізитів платіжних карток на незнайомих та підозрілих сайтах

  • Перш ніж ввести в будь-яку форму дані своєї платіжної картки або паролі до онлайн
  • банкінгу, перевірте адресу необхідного ресурсу, адже будь-які відмінності можуть свідчити про те, що ви опинилися на фішинговому сайті.
  • Якщо необхідно перейти на сайт компанії, адресу якого ви отримали в посиланні, введіть у пошуковій системі назву необхідного сайту і лише тоді переходьте на вебресурс.

Звертайте увагу на протокол сайту http – це ненадійний протокол, це означає, що сайтом користуватися не можна https – потрібно продовжити перевірку сайту Також рекомендується додатково перевірити посилання сумнівних сайтів:

  • на сайті Кіберполіції в розділі "Стоп фрауд". Також у цьому розділі можна перевірити на шахрайство номер телефону та банківську картку;
  • через сервіс Асоціації "ЄМА" CheckMyLink ВАЖЛИВО!

Схема шахрайства може бути абсолютно новою або добре прихованою. Тому, крім перевірки сайту на сайті Кіберполіції в розділі "Стоп фрауд" та сервісі Асоціації "ЄМА" CheckMyLink, проводьте також власну перевірку. Якщо ви випадково розкрили дані платіжної картки на підозрілому сайті, негайно телефонуйте до банку за номером, зазначеним на звороті картки. Якщо ви стали жертвою шахраїв, напишіть заяву до Кіберполіції за цим посиланням або повідомте про ваш випадок за номером телефону – 0 800 505 170. Захистіть свої акаунти двічі

1. Створіть складний пароль до електронної пошти, соціальних мереж та інтернетбанкінгу. Складний пароль може містити:

8 і більше символів,

Великі та малі літери,

Цифри та спеціальні знаки/символи. Створюйте унікальний пароль для кожного інтернет-банкінгу, електронної пошти, соціальних мереж тощо. Під час створення пароля не використовуйте:  особисту персональну інформацію (дата народження, адреса, номер телефону тощо);

загальновідомі комбінації паролів

(наприклад, Qwerty12, Password123456, Admin1234 тощо);

послідовне/зворотне написання символів або цифр.

2. Установіть багатофакторну автентифікацію.

Багатофакторна автентифікація – це, коли для входу до акаунта, крім логіна та пароля, потрібно ввести код підтвердження, що приходить на смартфон, електронну скриньку або у відповідний додаток. Налаштування багатофакторної автентифікації на прикладі інстаграму за посиланням.

Надійно зберігайте та не розголошуйте свій пін-код! Змінюйте пін-код до картки:

  • регулярно: 1 раз на 3 місяці,
  • ситуативно: якщо виникла підозра, що ще хтось його може знати.

#ШахрайГудбай! #Кіберполіція #БезпекаДаних

Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!»

Проект MRIYA – це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.

На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті. Екосистема «МРІЯ» створена для об'єднання проектів, які розроблені у синергії Кіберполіції України та волонтерів, зокрема:

Канал «StopRussia | MRIYA» https://t.me/+rPL5V0CMx0NlOTky

Канал - це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, у тому числі навчальні матеріали по кібергігієні та протидії шахрайству.

Бот «StopRussia | MRIYA» https://t.me/stopdrugsbot

Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються модераторами та відправляються на блокування в Телеграм-канал. У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» - кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта.

Проєкт «МРІЯ» - став сильною ініціативою протидії російській пропаганді в медіа-просторі.

Проте війна все ще триває. І це стосується кожного з нас.

Саме ти можеш пришвидшити спільну перемогу!

Скануй QR-код та долучайся до ініціативи!

Національна поліція України попереджає про шахрайства!


        Шахрайські дії різноманітні настільки, наскільки різноманітні відносини між

людьми. Вони є наслідком обороту товарів, використання онлайн сервісів або

банківських карт. Тому кожна сфера привертає до себе зловмисників, які

постійно винаходять нові способи розкрадання грошей.

Проте існують загальні правила, які допоможуть не стати жертвою шахраїв.

 здійснювати покупки тільки на перевірених сайтах

 перевіряти URL-адресу ресурсу (домен)

 не вводити конфіденційні дані, паролі та іншу інформацію, що може бути

використана для підтвердження платежів

 у разі купівлі на платформі оголошень уточнювати деталі угоди тільки в

чаті цієї платформи і не переходити в сторонні месенджери

 оминати повідомлення, які вимагають термінових дій або видаються

надто привабливими не переходити за посиланнями від незнайомців.


       Пам'ятайте, що шахраї грають на знанні психології та емоцій людини.

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на

вразливому емоційному стані та зловживанні вашою довірою.

При цьому кмітливість шахраїв виходить за рамки вже добре знайомих українцям

афер, тож з'являються нові способи ошукування. Національна поліція

України розповідає про найпоширеніші схеми шахрайств та основні правила

безпеки, які допоможуть викрити аферистів.



Продаж дешевих товарів «з рук в руки»

Якщо незнайомі люди прийшли до вас і пропонують купити дешеві товари – будьте

насторожі. Це можуть бути шахраї! у такий спосіб вони намагаються дізнати- ся, де ви

зберігаєте свої заощадження, а потім непомітно для вас викрасти гроші.

Пам'ятайте: «безкоштовний сир – тільки в мишоловці».

Що робити?

1. Не пускайте незнайомців додому.

2. Залучіть до розмови сусідів або зателефонуйте родичам: це може відлякати шахраїв.

3. Якщо до вас приходили шахраї, повідомте про це поліцейським за номером 102.



«Грошова реформа»

Якщо до вас навідаються незнайомці і скажуть, що у зв'язку з проведенням грошової

реформи треба замінити старі купюри на нові, знайте: це -100% шахраї. У такий спосіб вони

намагаються привласнити всі ваші заощадження.

Що робити?

1. Не довіряйте незнайомцям і не пускайте їх у свою домівку.

2. Розкажіть про візит родичам.

3. Завжди радьтеся з тими, кому довіряєте.

4. Якщо до вас приходили шахраї, повідомте про це поліцейським за номером 102.

«Дзвінки від імені представників банків»

«Вашу карту заблоковано», «з вашого рахунку хочуть списати гроші», «нові правила під час

воєнного стану» – зловмисники, які представляються співробітниками банку,

використовують різні способи, аби отримати доступ до ваших банківських карток.

Як тільки невідомі просять надати номер картки, пін-код, кодове слово, тризначний номер на звороті картки і термін її дії або ж ввести пароль, який надійшов у CMC, знайте: це – шахраї.

Пам'ятайте: навіть в умовах війни справжні співробітники банку ніколи не запитують таку

інформацію.

Що робити?

1. Покладіть слухавку.

2. Повідомте про подію поліцейським за номером 102. «Ваш родич у біді»

Якщо вам телефонують (часто вночі або вранці) та повідомляють, що родич потрапив у біду, і просять передати гроші – це шахрайство. Зловмисники можуть видавати себе за сина/дочку, онука/онучку, які начебто потрапили у біду (скоїли ДТП, опинилися у поліції тощо). Можуть представлятися лікарями або поліцейськими і пропонувати свою допомогу у вирішенні «проблеми» за винагороду, яка може станови-ти від тисячі до десятків тисяч гривень, а інколи –навіть кілька тисяч доларів СШР.

Пам'ятайте: так діють шахраї!

Що робити?

1. Покладіть слухавку.

2. Перевірте, де ваш родич.

3. Повідомте про подію поліцейським за номером 102.

«Соціальні виплати під час війни»

«Під час війни ви можете отримати соціальну допомогу» найчастіше шахраї надсилають смс-повідомлення про отримання різноманітних виплат від органів влади або благодійних фондів та просять надати таку інформацію: ваші анкетні дані, номер картки, пін-код, кодове слово, тризначний номер на звороті картки і термін її дії.

Пам'ятайте: назвавши ці дані, ви надаєте шахраям доступ до вашого рахунку, тож вони можуть вкрасти всі ваші заощадження.

Що робити?

1. Покладіть слухавку.

2. Зверніться до своїх родичів або представників влади і перевірте, чи дійсно ви можете

отримати такі виплати.

3. Якщо вам телефонували шахраї, повідомте про це поліцейським за номером 102.

Виграші призів (авто,побутова техніка)

«Ви виграли автомобіль або побутову техніку»- не поспішайте виконувати всі настанови незнайомців. Зазвичай у надісланому смс вказаний номер, за яким можна отримати детальну інформацію. Коли телефонуєте, вам розповідають умови, які потрібно виконати, щоб отримати «приз». Як правило, вам пропонують сплатити 1% від вартості виграного товару.

Але як тільки ви це зробите, незнаймці перестають виходити на зв'язок і зникають.

Пам'ятайте: так діють шахраї!

Що робити?

1. Подумайте, чи брали ви участь у акціях чи конкурсах.

2. Не перераховуйте гроші незнайомцям.

3. Якщо вам телефонували шахраї, повідомте про це поліцейським за номером 102.

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення щодо присвоєння Малодідушицькій гімназії Стрийської міської ради

імені Героя України Романа Собківа


Громадські обговорення проводяться відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних, та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови КМУ від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та враховуючи Закон України «Про правовий режим воєнного стану», Указ Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні».

З метою врахування думки громадськості на громадське обговорення виноситься питання про присвоєння Малодідушицькій гімназії Стрийської міської ради імені Героя України Романа Собківа.

Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім'я фізичної особи: Малодідушицька гімназія Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області.

Ім'я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичій особі: ім'я Героя України Романа Собківа.

Суб'єкти, що внесли пропозиції щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події: Тетяна Собків (дружина Героя України Романа Собківа),Малодідушицька гімназія Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області (рішення педагогічної ради (протокол №4 від 17.02.2023 року); загальношкільних батьківських зборів (протокол №3 від 27.02.2023 р.; рішенням зборів трудового колективу (протокол №1 від 28.02.2023р.), а також рішення учнівського самоврядування).

Обгрунтування пропозиції:

Собків Роман Васильович, 8 квітня 1989 року народження, народився в с. Малі Дідушичі, Стрийського р-ну, Львівської обл., в сім`ї робітників. У період з 1996 по 2004рр. навчався в Малодідушицькій середній загальноосвітній школі І-ІІ ст., а з 2004-2006рр. навчався у Великодідушицькій середній загальноосвітній школі І-ІІІ ст.. З 2006р. по 2007р. навчався у вищому професійному училищі №8 та здобув спеціальність автослюсар. Восени 2007 року призваний Стрийським РВК у Львівській області на строкову службу до внутрішніх військ МВС України, де проходив службу в роті охорони та комендантської служби батальйону забезпечення. Весною 2008р. підписав контракт та подав документи на навчання до Академії Внутрішніх військ МВС України та через три місяці став курсантом інженерного факультету, на якому навчався до 2012 року. У червні 2012 року з освітнім рівнем «бакалавр» та спеціальністю «Автомобільне господарство» випустився з академії з первинним званням лейтенант та направлений на проходження служби у в/ч 3078.

Військовий за фахом і покликанням проходив службу на посадах:

  • липень 2012 – квітень 2013 – командир 1 взводу автомобільної роти, в/ч 3078;
  • квітень 2013—березень 2014 – заступник командира автомобільної роти з технічної частини, в/ч 3078;
  • березень 2014 – квітень 2016 – командир автомобільної роти в/ч 3078;
  • квітень 2016 – жовтень 2017 – командир 2 автомобільної роти, т.в.о. командира автотранспортного батальйону, в/ч 3018;
  • жовтень 2017 – жовтень 2018 – командир 1 роти оперативного призначення, батальйону оперативного призначення, в/ч 3018;
  • жовтень 2018 – листопад 2019 – перший заступник командира танкового батальйону – начальник штабу, в/ч 3018;
  • листопад 2019 – травень 2021 – командир танкового батальйону, в/ч 3018;
  • з травня 2021 – старший офіцер 2-ї бойової групи спеціального призначення (водолази) окремого загону спеціального призначення в\ч 3001 НГУ;
  • з серпня 2021 – переведений до окремого загону спецпризначення «Омега» Північного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України.

Роману Собківу, майору, старшому офіцеру загону спецпризначення «Омега» Північного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, було тільки 32 роки. Він загинув 12 березня 2022 року в район Гути-Межигірської Вишгородського району Київська обл., від множинних осколкових поранень, забезпечуючи побратимам можливість відходу, залишившись наодинці з ворогом.

Роман Собків (позивний «Пума») брав участь у революції гідності. Перебував у бойових відрядженнях у зоні Антитерористичної операції на Сході України(АТО) та Операції об'єднаних сил (ООС).У серпні 2021 був переведений до окремого загону спецпризначення «Омега» Північного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України. Від березня 2022 виконував завдання з оборони районів Київської області, знищив кілька позицій противника.

17 квітня 2022 року Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» СОБКІВУ Роману Васильовичу – майору (посмертно).

Строк, місце, час проведення заходів із громадського обговорення:

Форма громадького обговорення: круглий стіл.

Дата громадського обговорення: 4 травня 2023 року, о 14 .00 год.

Місце проведення: с. Малі Дідушичі, вул. Шевченка, 88 (приміщення Малодідушицької гімназії).

Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень) – управління освіти Стрийської міської ради, вул. Шевченка, 107, м. Стрий, e-mail:upravlinnja-smr@ukr.net; Малодідушицька гімназія Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області с. Малі Дідушичі, вул. Шевченка, 88 mdidushichischool@gmail.com

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій, усній та електронній формі протягом 30 календарних днів з дати опублікування про його проведення.

Анонімні пропозиції чи зауваження не розглядаються.

Прізвище, ім'я, по батькові особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: директор Малодідушицької гімназії Стрийської міської ради, Оксана Проців, тел. 096 621 33 93.

Строки і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на офіційному веб-сайті.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в обговоренні питання про присвоєнняМалодідушицькій гімназії Стрийської міської ради ім'я Героя України Романа Собківа.

ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ, РЕОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ТЕРИТОРІЇ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ 

ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ТА ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ТА ЗАУВАЖЕНЬ

Формат проведення громадського обговорення: публічне громадське обговорення передбачатиме проведення на базі закладів загальної середньої освіти громадських слухань, засідань за круглим столом, зборів, зустрічей з громадськістю і колективами ЗЗСО з дотриманням протиепідемічних заходів задля запобігання поширенню на території Стрийської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі із зазначенням особи та контактної інформації заявника. Пропозиції, розповсюджені через соцмережі, до уваги прийматися не будуть. До участі в обговоренні запрошуються всі мешканці Стрийської міської територіальної громади. 

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:  управління освіти Стрийської міської ради, м. Стрий, вул. Шевченка, 107, e-mail: upravlinnja-smr@ukr.net, тел. (03245) 5-32-31. 

Прізвище та ім'я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Павлучкович Галина Романівна-юрист управління освіти Стрийської міської ради; тел. 0938597785. 

Свої зауваження та пропозиції просимо подавати з 01 лютого 2022 року по 01 лютого 2023 року на поштову адресу: м. Стрий, вул. Шевченка, 107 та електронну адресу: upravlinnja-smr@ukr.net. 

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення, узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Стрийської міської ради.