ПРО НАС

Територія

Навколо будівлі гімназії є місце для відпочинку, стадіон, дитячий майданчик, та піднавіс-альтанка для перебування вихованців НВК в дощову погоду. Створено безпечні умов для учасників навчально-виховного процесу. На жаль для учнів з ООП немає повного доступу, ми над цим працюємо.

Класні кімнати та навчальні кабінети

У нашому закладі є 9 класних кімнат: 4 кабінети початкових класів, кабінети англійської мови, біології, географії, математики та української мови та літератури. Окрім того спеціально обладнаний кабінет інформатики та спортивна зала.

Меблі та приладдя

Кожен кабінет містить відповідну кількість парт, стільців, шаф для приладдя та роздаткових матеріалів, дошку, робоче місце вчителя. Початкові класи забезпечені новими меблями за програмою НУШ. Також наявну учнівські шафки для особистих речей, змінного взуття та верхнього одягу.

Технічна база

До технічної бази належать персональні комп'ютери, ноутбуки, колонки, мікрофони для виступів, кольорові та чорнобілі принтери та копіри, сканери, ламінувальна машина, проектори та проекторні дошки і  все необхідне устаткування.

Підручники

Бібліотечний фонд гімназії налічує 5740 примірників, з них 1425 підручників для 1-4 класів, 1602 підручники для 5-9 класів. Електронні підручники ви можете завантажити в розділі новини, перейшовши за відповідним посиланням.

Спортивний інвентар

Також в нас багато спортивного обладнання та інвентарю. Спортивна зала обладнана всім необхідним для гри в футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс також для силових, гімнастичних, координаційних та інших тренувань.

Навчальний інвентар

Наявні набори для виконання лабораторних робіт з фізики та хімії. Для вивчення математики фізики, хімії, географії, біології окрім інформаційно-комунікаційних технологій використовуються макети, стенди та таблиці.

Гармонічний розвиток

В гімназії діють гуртки: вокальний (Хомка Ігор Володимирович), хореографічний (Михайлюк Ірина Ярославівна) та гурток християнської етики (Притоцька Ганна Степанівна) що сприяє всебічному розвиткові. У дошкільному підрозділі діє гурток англійської мови. 

Смачний обід

У закладі дві їдальні: для здобувачів освіти гімназії та вихованців дошкільного підрозділу. Харчування у їдальні є пріоритетним, задовольняє потреби споживання їжі дітей і слугує запорукою здорового способу життя. В нас завжди корисна, смачна та свіжа їжа, гарячі обіди.


НАША ІСТОРІЯ

            Оселя, яка є рідною і близькою для кожного мешканця села Малі Дідушичі , бо всі люди є родом із дитинства, а другою домівкою стає школа. 

            Цей храм науки у нашому селі має свою історію. 

            За Австро-Угорської монархії та панської Польщі, як свідчать архівні документи, грамотних людей у селі було мало. 

            У лютому 1858 року в село приїхав священик Христофор Бобикевич і вже у 1859 році була заснована приходська школа, де о. Бобикевич проводив катехизацію.

           У 1862 році першим учителем став Михайло Ониськів, який навчав 30 дітей. У 1886 році вчитель Євген Проскурницький уже навчав 59 дітей, хоча зобов'язаними до навчання були 91 учень. До повторного навчання було 39 учнів. 

          У 1914 році у селі була однокласна школа з українською мовою навчання;площею 112 кв.м. Навчалися у ній 153 учні. Кожен з них в першу чергу повинен був знати закон Божий. За найменше порушення учня могли звільнити зі школи, бо навчання було необов'язковим. 

          Як австрійська, так і польська влада всіляко гальмували розвиток освіти в українському селі. Але, не дивлячись на різні труднощі, утиски селяни прагнули до освіти.

           Уже у 1913 році у школі навчалось 170 учнів, працювала читальня, кількість учнів зростала.

           В 1924р. школа була розширена до 2-класної. 

           У 1935р. налічувалось 175 учнів. 

           До 1977 року навчання у школі велося у дві зміни. Для однозмінного навчання було замало приміщень. Тому у період з 1975 по 1977 рік у селі було збудовано нову двоповерхову школу, яка стала окрасою нашого села. Її відкриття відбулося 12 червня 1977 року. До послуг учнів просторі класи, бібліотека, музейна кімната,спортивний зал, майстерня, їдальня. 

          За більше ніж чверть століття із її стін вийшло понад 500 учнів, серед яких сьогодні є вчителі, лікарі, інженери, пекарі, юристи, та люди інших професій. 

          З села походять: церковний діяч, автор церковних книг-інструкцій, «Думи про битву з турками під Віднем», львівський єпископ, ініціатор і провідник переходу Галицької митрополії на уніатську (греко-католицьку) віру Йосиф Шумлянський (1643(4?) - 1708); священик, композитор, хоровий диригент, громадський діяч о.Остап Нежанківський (1863 - 1919); священик, письменник, громадський діяч о. Олекса Бобичевич(1865 - 1902), пам'ятник - погруддя 1991р. стоїть біля школи; доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, співавтор «Геодезичного енциклопедичного словника» Петро Павлів (1931 - 2001); кандидат сільськогосподарських наук, ініціатор і керівник спорудження в 17 вузлових селах Стрийщини соціально-культурних комплексів Степан Павлів (1935 - 2001); художник, поет Степан Гатайло (1947 - ?); кандидат наук Ігор Павлів (нар.1957р.)